Titles you rated
BargainRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5