Titles you rated
The HostRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0