Titles you rated
Ghost TrainRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
DaylightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0