Titles you rated
The SurvivalistRated ★ 3.5
God of GamblersRated ★ 5.0
Project A Part IIRated ★ 5.0
Welcome to the PunchRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
MasterRated ★ 4.5
The Seeds of ViolenceRated ★ 4.0
A Touch of SinRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0