Movies
Ratings
313
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Detroit Metal CityRated ★ 3.0