Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5