Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
Certified CopyRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5