Movies
Ratings
409
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0