Movies
Ratings
147
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5