Movies
Ratings
164
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5