Movies
Ratings
203
WarriorRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Wanee & JunahRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 5.0