Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
Last Exit to BrooklynRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Jamon JamonRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5