Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5