Movies
Ratings
205
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The ConcertRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ChasingRated ★ 1.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0