Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
SisterRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.5
RampageRated ★ 4.0
The Emoji MovieRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
BrightRated ★ 4.0
CargoRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Smokin' AcesRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 2.5