Movies
Ratings
91
OkjaRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 2.5