Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0