Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0