Movies
Ratings
107
Rinco's RestaurantRated ★ 5.0
Now and ThenRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0