Movies
Ratings
28
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 1.0