Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0