Movies
Ratings
524
Green BookRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0