Movies
Ratings
798
Predator: BadlandsRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5