Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 1.0
GreenlandRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
Eye in the SkyRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 5.0