Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
CubeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0