Movies
Ratings
624
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.5
Lost in the StarsRated ★ 1.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 1.5