Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
DevilsRated ★ 1.5