Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
NoahRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0