Movies
Ratings
257
AmadeusRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 1.0
Suspect XRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 1.0
- WishRated ★ 4.0