Movies
Ratings
51
ChronicleRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The Upside of AngerRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0