Movies
Ratings
352
The DescentRated ★ 0.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0