Movies
Ratings
476
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0