Movies
Ratings
784
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.5
You Burn MeRated ★ 3.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 5.0
A Man EscapedRated ★ 4.5
El SurRated ★ 5.0
L'ArgentRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
PickpocketRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Camera BuffRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
FAQRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Omega Wants to DanceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5