Movies
Ratings
417
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Generation WarRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0