Movies
Ratings
594
American HustleRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Anna MagdalenaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
ToastRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0- The Winter of the Year was WarmRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
City of AngelsRated ★ 3.0