Movies
Ratings
450
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5