Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0