Movies
Ratings
300
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0