Movies
Ratings
327
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0