Movies
Ratings
313
King KongRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 1.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5