Titles you rated
The Pixar StoryRated ★ 0.5
BraveRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 0.5