Movies
Ratings
101
TwentyRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5