Titles you rated
HancockRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0