Movies
Ratings
20
FrozenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0