Movies
Ratings
28
50 First DatesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0