Movies
Ratings
54 The Yellow SeaRated ★ 4.0 The Yellow SeaRated ★ 4.0
 Spider-ManRated ★ 5.0 Spider-ManRated ★ 5.0
 District B13Rated ★ 5.0 District B13Rated ★ 5.0
 RedRated ★ 5.0 RedRated ★ 5.0
 The IntouchablesRated ★ 5.0 The IntouchablesRated ★ 5.0
 Coach CarterRated ★ 5.0 Coach CarterRated ★ 5.0
 A Company ManRated ★ 3.0 A Company ManRated ★ 3.0
 The Face ReaderRated ★ 4.0 The Face ReaderRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 4.0 The ThievesRated ★ 4.0
 Step Up RevolutionRated ★ 5.0 Step Up RevolutionRated ★ 5.0
 My PaparottiRated ★ 3.0 My PaparottiRated ★ 3.0
 RED 2Rated ★ 5.0 RED 2Rated ★ 5.0
 Heart is...Rated ★ 5.0 Heart is...Rated ★ 5.0
 ZombielandRated ★ 5.0 ZombielandRated ★ 5.0
 Toy Story 3Rated ★ 4.0 Toy Story 3Rated ★ 4.0
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
 Les MisérablesRated ★ 3.0 Les MisérablesRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
 Perfect GameRated ★ 4.0 Perfect GameRated ★ 4.0
 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0