Movies
Ratings
23
HopeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Three Colors: RedRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0