Titles you rated
Man of SteelRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 0.5