Titles you rated
- Proof of InnocenceRated ★ 0.5
The ChaseRated ★ 0.5
RampageRated ★ 0.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
The HangoverRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.5
Shrek the ThirdRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0