Titles you rated
Innocent StepsRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 1.5
FluRated ★ 1.5
FlightplanRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 1.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
UnknownRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Eight BelowRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 2.0